Sabiedrības izpratnes attīstīšana par siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām

Klimata pārmaiņu finanšu instruments projektu atklāta konkursa „Sabiedrības izpratnes attīstīšana par siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām” finansēta projekta “ Biogāzes ražošana un efektīva izmantošana - siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas instruments” ietvaros ir plānots izglītot esošos un topošos biogāzes nozares profesionāļus, kā arī pašvaldību, vides pārvalžu, projektēšanas uzņēmumu un citu saistīto nozaru pārstāvjus par biogāzes ražošanu un izmantošanu, tādejādi veicinot jaunu pārdomātu projektu attīstību, kas dotu ieguldījumu SEG rašanās samazināšanai un uzlabotu apkārtējās vides aizsardzību. Projekta pasākumi ir:
1. Mācību materiāla izstrādāšana un publicēšana par biogāzes iekārtas izveidošanas un darbināšanas jautājumiem;
2. Semināri pašvaldību, vides pārvalžu un citu valsts institūciju darbiniekiem;
3. Mācību kursi biogāzes iekārtu izveidošanā un apkalpošanā.

Ar mācību materiālu tiks apgādāti augstskolu, profesionāli tehnisko skolu studenti un audzēkņi, kā arī nozares profesionāļi un saistīto sektoru speciālisti.

Mācību kursos un semināros kopumā plānots apmācīt biogāzes staciju projektu attīstītājus, staciju operatorus, vides aizsardzības iestāžu darbiniekus, drošības tehnikas speciālistus, banku darbiniekus u.c. saistīto nozaru speciālistus.

Projekts pilnībā ir vērsts uz Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklāta konkursa mērķu sasniegšanu, jo nodrošinās SEG gāzu izplatības ierobežošanu, veidojot jaunas un pārdomātas biogāzes ražotnes Latvijā.

Semināru grafiku skat. kalendārā.
Vēl tiek precizēts laiks un vieta semināram Valmierā un Rīgā. Sekojiet informācijai.

Semināru prezentāciju materiāli atrodami mājas lapas sadaļā \"LITERATŪRA\"

Partneri


Pasākumi & semināri
Decembris, 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Skatīt kalendāru »
Visas tiesības rezervētas ©LBA 2011
RAKSTIET MUMS
Melnie simboli
captcha image