Semināri pašvaldību, vides pārvalžu un citu institūciju darbiniekiem

Vāja izpratne un kompetence par biogāzes projektiem, to reālo darbību, riskiem, vajadzībām nereti ir speciālistiem, kas tieši nepiedalās projektu attīstīšanā, tomēr zināmā veidā ir cieši saistīti ar ražotņu izveidošanu un darbību. Tādēļ, lai rosinātu dialogu, kā arī, mākslīgi neapgrūtinot procesu, veicinātu jaunu biogāzes ražotņu attīstību un padarītu efektīvāku esošo ražotņu darbību, plānots veikt izglītošanas pasākumus saistīto nozaru speciālistiem, īpaši fokusējoties uz grupām, kur šobrīd sadarbība ir vissarežģītākā, birokrātiskākā un ir jūtams vislielākais informācijas trūkums.

Projektā plānoti četri vienas dienas mācību kursi, 4 dažādu mērķa grupu pārstāvjiem: vides uzraudzības institūcijām; pašvaldībām un finanšu iestādēm; projektētājiem; darba aizsardzības un enerģētikas speciālistiem, banku darbiniekiem. Uz semināriem tiks aicināti pārstāvji no visām Latvijas Reģionālajām Vides pārvaldēm, Vides ministrijas. Kā atsevišķa grupa tiks aicināti pārstāvji no pašvaldībām, kur šobrīd notiek aktīva biogāzes ražotņu plānošana, attīstīšana, kā arī procesos praktiski iesaistītie speciālisti – projektētāji, enerģētiķi, darba aizsardzības speciālisti, banku darbinieki. Semināru mērķis: mērķa grupai atsevišķi izskaidrot biogāzes ražotnes tehnoloģiju, procesu, drošības, projektu attīstīšanas, u.c. specifiskos jautājumus.

Semināri tiks organizēti, aptverot gan teorētisko, gan praktisko daļu, kurā tiks apmeklēts kāds no biogāzes ražošanas uzņēmumiem, lai uz vietas praktiski iepazītos ar problēmām un risinājumiem. Seminārus plānots organizēt pēc iespējas Latvijas centrālajā daļā (piem.Jelgavā), lai ierasties var interesenti no visas Latvijas.

Partneri


Pasākumi & semināri
Oktobris, 2020
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Skatīt kalendāru »
Visas tiesības rezervētas ©LBA 2011
RAKSTIET MUMS
Melnie simboli
captcha image